Ağızlıksız dolaştırılan köpek başka bir köpeği öldürdü: ‘Banu Parlak katildir’

Fenomen Banu Parlak’ın Drago isimli köpeğini yaşadığı sitede, sıklıkla ağızlıksız dolaştırdığı iddia edildi. Bugün saat 11.00 sıralarında Parlak’ın köpeği iddialara göre yine ağızlıksız ve tasmasızdı. Aynı sitede yaşayan Yasemin Kılıç ve Emin Kılıç adlı kardeşler, Leo isimli köpeklerini gezdiriyordu.

Parlak’ın söylemine göre, köpeği Leo’ya oyun oynamak için yaklaştığında Kılıç kardeşlerin şiddetine uğradığı için saldırganlaştı. Ancak Kılıç kardeşler, sosyal medyada yaşadıklarını paylaşarak bunun tam aksini söyledi.

‘PARLAK BİZİ TEHDİT ETTİ’

Emin Kılıç paylaşımında “Bu Banu Parlak hakkında bir İhbardır. Defalarca uyarılmasına rağmen büyük köpeğini başı boş ve tasmasız şekilde dolaştırıp bizim can dostumuzun hayatını kaybetmesine ve kardeşimizin yaralanmasına sebebiyet vermiştir. Şu an ise pişkin tavırlarına ve tehditlerine devam edip maddi gücüne güvenmekte. Kendisi durumun neye yol açtığını bilmesine rağmen medyaya düşmemek ve göz korkutmak çabası ile evimizin kapısına dayanarak bizlere çevresi vasıtasıyla tehditler ve hakaretler savurmuştur. Gereğinin yapılmasında yasal yollara başvurarak hakkımızı aramaya çalışıyoruz fakat görüntüleri yayarak bu tarz insanların ne tür facialara yol açtığını ve takipçilerinden buldukları destekle her şeyi yapabileceklerini sanmaları hakkında insanların bilgilenmesi ve neye yol açtıklarını görmeleri için bu haberi paylaşıyorum.”

‘BU SALDIRIDAN ZARAR GÖRMÜŞ KÖPEK İÇİN ÜZGÜNÜM’

Parlak da sosyal medya hesabından açıklama yaptı:”24.03.2024 tarihinde sizlerin de bildiği, sürekli olarak paylaştığım alabai cinsi Drago isimli köpeğim başkaca bir köpeği koklamak ve oynamak için yanına gittiğinde diğer köpeğin sahipleri tarafından şiddete maruz kalmıştır. Maruz kaldığı şiddet neticesinde de saldırgan bir tavır sergilemiştir.

Bu zamana kadar bir defa dahi kimseye karşı saldırgan tavır göstermeyen Drago’mun sadece başkaca bir köpekle oynamak onu koklamak istediği için maruz kaldığı saldırı sonucunda verdiği saldırgan tepkiden dolayı hiç istemediğim bir şekilde başkaca bir köpek zarar görmüştür. Drago insanlara ve başkaca hayvanlara da alışkındır. Zira bildiğiniz gibi başkaca evcil dostlarım da var ve Drago da diğerleriyle birlikte yaşamaktadır. Ancak bu kötü hadisenin sebebi Drago değildir. Maruz kaldığı saldırıdır. Bu saldırıdan dolayı zarar görmüş köpek için çok üzgünüm.”

Parlak’ın açıklamasında “köpeğin zarar gördüğü” ifadesi tepkiyle karşılandı. Zira saldırı sonrası Leo hayatını kaybederken Yasemin ve Emin Kılıç kardeşler, duruma tepki gösterdi. Canlarının gittiğini ifade eden kardeşler, “Banu Parlak katildir” dedi.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x